Już 7 grudnia br., podczas 5. Świątecznej Iluminacji Brzegu, miasto rozbłyśnie 40 tysiącami kolorowych światełek, symbolizującymi 40 tysięcy mieszkańców. Uroczystego rozpalenia dokona zwycięzca konkursu na „Wielkiego Rozświetlacza Brzegu 2013”, który startuje właśnie dziś i potrwa aż do 24 listopada br. Szczegóły wielkiej zabawy organizowanej po raz piąty przez Mondelez Polska, dostępne są na stronie www.wielkirozswietlacz.pl.

Zwycięzca konkursu, który już od kilku lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców miasta, oprócz niezwykłego tytułu „Wielkiego Rozświetlacza Brzegu 2013”, otrzyma przywilej włączenia Świątecznej Iluminacji oraz bilet do słodkiego świata jednej z fabryk Mondelez Polska w Skarbimierzu. Rozpalenie 40 tysięcy światełek będzie jak co roku punktem kulminacyjnym grudniowej zabawy, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców Brzegu i okolic.

Zasady są proste. Wystarczy wysłać maila na adres: zostan@wielkirozswietlacz.pl lub SMS o treści WR.imięnazwisko.odpowiedź na numer 71466 (koszt 1,23 zł
z VAT) i odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to TY masz zostać Wielkim Rozświetlaczem Brzegu?”. Spośród wszystkich odpowiedzi nadesłanych w terminie od 11 do 24 listopada 2013, organizatorzy wybiorą najciekawszą i najbardziej oryginalną argumentację, a jej autora nagrodzą niezwykłym tytułem, słodkim koszem upominków, a także biletem do fabryki czekolady w Skarbimierzu.

Dodaj komentarz