Tak jak nieskończony jest Wszechświat, tak nieskończona jest dziecięca fantazja. Czy wiesz, jak Twoja pociecha wyobraża sobie bezmiar kosmosu, inne planety i obce galaktyki? Namów ją do artystycznego przeniesienia wizji na papier, dzięki czemu będzie mogła wygrać konkurs Kosmiczna Przygoda w Solaris Center.

Konkurs rozpoczyna się 19 maja i trwa do 6 czerwca. Prace będą ocenianie w dwóch kategoriach wiekowych (3-6 i 7-12 lat). Nagrodami są zestawy klocków LEGO.

Praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką: kolażem, witrażem, wydzieranką, rysowane tuszem, kredką, węglem, pastelami lub malowane. Nie powinna jednak być w mniejszym formacie niż A4 i większym niż A3, a także nie powinna mieć oprawy. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać tylko jedno zgłoszenie.

Pracę konkursową wraz z formularzem zgłoszeniowym (do pobrania ze strony www.solariscenter.pl) należy wysłać wraz na adres: Dyrekcja Galerii SOLARIS Center, pl. Kopernika 16, 45-040 Opole lub dostarczyć osobiście do 6 czerwca 2012 r. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi w sobotę 9 czerwca.

Regulamin konkursu dostępny na www.solariscenter.pl.

Dodaj komentarz