http://www.fribiz.com/referrer/RobertoO

Zbiera się tutaj punkty, które później można wykorzystać w aukcjach. Aukcje wyglądają tak jak np. na allegro, osoba z najwyższą postawioną liczbą punktów wygrywa.

Jak zdobyć punkty?
Najłatwiej jest zapraszać znajomych, aby dołączyli do fribiz.
– Za bezpośrednio zaproszoną osobę dostaniesz 10 000 fribiz
– Za poleconego twojego poleconego dostaniesz 1000 fribiz
– Za poleconego poleconego twojego poleconego dostaniesz 100 fribiz
Przegrywaj! Za każdym razem kiedy przegrasz jakąś aukcję dostaniesz z powrotem postawiona stawkę , a także dodatkowe punkty! Przykładowo, jeśli postawisz 60 000 fribiz na HTC Touch Pro, gdzie rekompensata wynosi 15% i nie wygrasz, dostaniesz swoje 60 000 punktów + 9000 punktów rekompensaty!
Bierz udział w cotygodniowych wyzwaniach. Co tydzień czeka Cię nowa misja! Może to być coś prostego, jak sfotografowanie się z logiem Fribiz w jakimś zatłoczonym miejscu lub trudniejszego, wymagającego więcej pracy.
Wypełniaj różne oferty (np. rejestracja w jakimś serwisie) aby zdobyć więcej fribiz.
Wymień prawdziwe pieniądze za punkty fribiz.
Czasami, na święta, wakacje lub urodziny możesz dostać fribiz za darmo!

Jak to możliwe, że za nagrody nie trzeba płacić?
Plan administratorów Fribiz.com jest prosty, teraz sami płacą za produkty, aby rozreklamować stronę. Kiedy to się stanie, będzie ona platformą do reklamowania dla różnych firm. Przykładowo, firma Apple będzie chciała rozreklamować nowy produkt – będzie więc używać fribiz.com jako skutecznego kanału marketingowego , aby dotrzeć do potencjalnych klientów.

Czy jest jakiś haczyk?
Odp. administratorów: „Jesteśmy świadomi, że istnieje wiele serwisów i stron, przez które inne wydają się podejrzane. Niektóre z nich zagrażają Twojej prywatności, niektóre wymagają opłat za rejestrację albo wykonanie denerwujących ofert, a jeszcze inne to po prostu loterie. My, na Fribiz.com, wierzymy, że możemy zapewnić Ci darmowy i pełny niesamowitych nagród serwis. Szanujemy Twoją prywatność i nie będziemy jej narażać działając w sposób niezgodny z prawem, ani też spamować.”

Aktualnie, aby zrobić konto, trzeba posiadać konto na facebook-u.
Wejdź na stronę: www.fribiz.com (Proszę o rejestrację z reflinku – jeśli uzbieram dużo punktów to będę w stanie osobiście sprawdzić wiarygodność strony, a wtedy dowody wstawię na bloga )
Kliknij zdjęcie z napisem „JOIN”.
Kliknij „Register with Facebook”.
Wpisz swoje dane.
Zezwój fribiz na wymienione uprawnienia.
Wypełnij dane w formularzu rejestracyjnym.
Zaspamuj znajomych z facebook-a lub pomiń ten krok

Na stronie znajduje się bardzo intuicyjne menu, nie ma o niej żadnych złych opinii w sieci, niektórzy nawet piszą, że jest lepsza niż wszystkie inne strony, na których można wygrywać nagrody. Uważam więc, że warto poświęcić jej chwilę czasu i spróbować swoich sił w walce o nagrody

http://www.fribiz.com/referrer/RobertoO

Dodaj komentarz