Święta Bożego Narodzenia dla większości osób kojarzą się z ciepłem domowego zacisza i radością ze spędzania tego czasu z najbliższymi. Niezależnie od naszej wiary czy poglądów, większość z nas kocha ten magiczny okres. Oprócz pysznego jedzenia, słodkiego leniuchowania i długich rozmów przy stole, otrzymujemy także prezenty

Choć nie są one najważniejsze, z pewnością nikt nie będzie narzekał jeżeli otrzyma podarek od bliskiej mu osoby :). Szczęście z dawania i otrzymywania prezentów już na stałe jest wpisane w świąteczny czas. Idąc tym tokiem myślenia i my – firma Hisert – pragniemy rozdać kilka upominków naszym klientom!

Hisertowy Mikołaj – podobnie jak ten prawdziwy – ma jednak małe warunki zanim obdaruje wybraną osobę. Aby tradycji stała się zadość, każdy z Was musi wysłać wiadomość do Św. Mikołaja, w której powie nam jaki prezent chciałby dostać. Oczywiście zamiast siebie możecie wskazać bliską Wam osobę – w końcu radość bliskich podczas otrzymywania prezentu często jest większą nagrodą, niżeli wszystko inne :).

Ale do rzeczy: pokażcie firmie Hisert jak bardzo – Ty lub bliska Tobie osoba – chcielibyście otrzymać od niej prezent. Forma jest niemal dowolna – niemal, bowiem zabrania się stosowania standardowej formy pisemnej. Kiedy już to zrobicie, wybierzcie jeden z 48 produktów dostępnych poniżej jako Wasz potencjalny prezent i prześlijcie nam zgłoszenie. Z racji, że Mikołaj ma dość dużo pracy w tym okresie, nad wyborem zwycięzców konkursu będzie czuwać specjalna komisja złożona z jego najbardziej zaufanych pracowników.

(Lista produktów dostępna jest w artykule konkursowym – link TUTAJ)

Jest konkurs, ale co z nagrodami? Już śpieszymy z odpowiedzią. Nagrodą w konkursie będzie właśnie ten produkt, o którym wspominacie w swoim zgłoszeniu. Nagrodę tę otrzymają osoby, które prześlą 5 najlepszych prac. Dodatkowo mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę. Chcecie wiedzieć jaką? Pff, oczywiście, że tak! ? 5 kolejnych osób, których prace zostaną wyróżnione dostanie od hisertowego Mikołaja kod promocyjny, dzięki któremu będzie można zakupić na serwisie Amazon dowolnie wybrany przez siebie produkt firmy Hisert za połowę ceny :).

Swoje zgłoszenie prosimy przesyłać na naszą lapońską skrzynkę e-mailową: xmas@hisert.com . Zgłoszenia przyjmujemy w dniach od 16.11.2016r. do 05.12.2016r. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi 06.12.2016r. – czyli w Mikołajki :). Zwycięskie prace oraz imiona i nazwiska zwycięzców, zostaną opublikowane w artykule na stronie www.hiforstyle.com oraz na 5 fanpage’ach znajdujących się na serwisie Facebook („ Antie”, „BeMammy”, „Timone”, „Merry Style” and „Hi for Style”).

Po ogłoszeniu wyników hisertowy Mikołaj skontaktuje się ze wszystkimi zwycięzcami i osobami, które otrzymały wyróżnienie drogą mailową. Ma to na celu ustalenie danych do wysyłki prezentu (lub kodu promocyjnego). Musicie wybaczyć Mikołajowi – niestety jego pamięć nie jest już tak dobra jak kiedyś :). Wysyłka prezentów oraz kodów promocyjnych odbędzie się w dniach od 7.12 – 12.12.2016r. Nie bójcie się – nasze kurierskie elfy dołożą wszelkich starań byście mogli się cieszyć swoimi prezentami jeszcze przed Bożym Narodzeniem :).

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Na koniec, chcielibyśmy życzyć wam wszystkim powodzenia w konkursie i niech wygra najlepszy!

Ekipa Hisertowego Mikołaja

Dodaj komentarz