PayPal rozdaje nagrody w konkursie

Do wygrania aż 3000 PLN

Jesteś freelancerem? Opisz swój dzień.

Nie jesteś freelancerem? Napisz, jak sobie wyobrażasz dzień z życia wolnego strzelca.

Pobudka o dwunastej, śniadanie na mieście, praca na rajskiej plaży przy akompaniamencie muzyki? W taki sposób większość ludzi wyobraża sobie dzień z życia freelancera. Nic dziwnego – wolni strzelcy mogą pracować o każdej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca na świecie, niezależnie od tego, czy ich klient znajduje się w Polsce, czy może gdzieś po drugiej stronie globu.

Jednak taki sposób pracy to nie tylko same radości. Co tak naprawdę napisałby freelancer w swoim dzienniku, opisując dzień ze swojego życia? Trochę o fajnych zleceniach, a trochę o trudnych klientach? Jak Ty wyobrażasz sobie dzień z życia freelancera?

PayPal uruchomił w Polsce konkurs, w którym można przedstawić za pomocą rozmaitych mediów (grafika, tekst, film) dzień z życia freelancera. Zadanie konkursowe jest kierowane zarówno do osób pracujących w ten sposób, którzy w ten sposób mogą przedstawić blaski i cienie swojego sposobu pracy, jak i do osób, które są zainteresowane freelancingiem i mogą zaprezentować, jak wyobrażają sobie dzień z życia przeciętnego wolnego strzelca.

Główna nagroda do wygrania to 3000 zł, w konkursie można zdobyć także mniejsze kwoty oraz 50 nagród niespodzianek, przy spełnieniu odpowiednich warunków uszczegółowionych w regulaminie konkursu. Aby wysłać swoje zgłoszenie konkursowe, należy skorzystać z aplikacji konkursowej dostępnej na fanpage PayPal Polska i założyć łącze PayPal.Me – usługi oferowanej przez PayPal, która wspomaga freelancerów w ich codziennej pracy poprzez ułatwienie rozliczeń z klientami.

Dodaj komentarz