Rozpoczynamy kolejny konkurs! Tym razem masz szansę pochwalić się swoją pasją w wyjątkowo oryginalnym stylu. Pokaż nam co jest dla Ciebie najważniejsze – druga osoba, wyjątkowe miejsce, Twój zwierzak, a może Twój komputer? Uchwyć to na zdjęciu i wrzuć na swój profil na Instagramie. Najlepsze zdjęcie nagrodzimy tabletem Samsung Galaxy Tab 3 Lite!
Szukasz idealnego mobilnego sprzętu, który pozwoli Ci uczyć się, bawić i pracować gdziekolwiek zechcesz? Teraz możesz go wygrać – najnowszy Samsung Galaxy Tab 3 Lite czeka właśnie na Ciebie!

Najnowszy Samsung Galaxy Tab 3 Lite to lekkie i smukłe urządzenie, które pozwoli Ci korzystać z Twoich ulubionych aplikacji w każdym miejscu. Dwurdzeniowy procesor i system operacyjny Android 4.2 Jelly Bean zapewnią Ci płynne działanie urządzenia, a 7-calowy ekran pojemnościowy jego wygodną obsługę. Ogromną zaletą tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite jest jego wyjątkowo lekka i poręczna budowa, dzięki której urządzenie bez problemu zmieści się do każdego plecaka, torebki czy większej kieszeni. Weź udział w naszej zabawie, a ten niezwykły sprzęt już wkrótce może być Twój!

Szczegóły: http://www.x-kom.pl/l/konkurs_galaxy_tab_3_lite

Dodaj komentarz