Już dziś przedłuż wakacje i wygraj pobyty nad morzem, profesjonalny aparat cyfrowy, vouchery na odbitki oraz zestawy kosmetyków. Ponad połowa Polaków na swój letni wypoczynek wybiera Bałtyk. Mimo różnych opinii i nie zawsze idealnych warunków Bałtyk jest piękny i ma wiele do zaoferowania. Pewnie dlatego nie brakuje osób, które z czystym sumieniem mogą powiedzieć „Kocham Bałtyk”. Dla wszystkich miłośników wypoczynku nad morzem przygotowano konkurs fotograficzny, w którym poprzez zdjęcie należy wyrazić za co Kochamy Bałtyk?

– Najważniejsze są emocje! Każdy z nas ma setki chwil, którymi chce się podzielić ze znajomymi i rodziną – na takie właśnie ujęcia czekamy! Dla jednych będzie to piękny zachód słońca, a dla innych wspólna gra w siatkówkę plażową czy zamek z piasku zbudowany wspólnie z dziećmi – komentuje Wojciech Kreft – pomysłodawca konkursu.

Zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach: „Mój Bałtyk” w której uczestnicy mają pełną dowolność wyrażenia swoich emocji i najpiękniejszych miejsc na Pomorzu. „Dzieci Kochają Bałtyk” to nazwa drugiej kategorii, w której można zgłaszać zdjęcia z dziećmi, bo przecież nikt lepiej nie wyraża emocji niż dzieci. To ich uśmiech i radość z chwil na plaży czy nadmorskich atrakcji jest nie do przecenienia. Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.czasnadmorze.pl. Zgłoszenia można przesyłać od 1 lipca do 25 sierpnia. Patronat nad konkursem objęły: Związek Miast i Gmin Morskich oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Sponsorzy nagród:
Związek Miast i Gmin Morskich
Hotel Astor Jastrzębia Góra
Dimlab.pl – Cyfrowe Laboratorium Obrazu
ZIAJA – producent kosmetyków
Czasnadmorze.pl

Dodaj komentarz