Konkurs odbywa się na facebooku Wydawnictwa Dreams https://www.facebook.com/dreamswydawnictwo
Drodzy Recenzenci!!!
Mamy dla Was 5 egzemplarzy recenzenckich książki „Silver” Asii Grennhorn .
Aby zdobyć egzemplarz, należy umieścić na stronie głównej bloga zapowiedź powyższej książki i zachęcić swoich czytelników do pozostawienia komentarza. Zapowiedzi z największą ilością wpisów zostaną nagrodzone tą wspaniałą powieścią.
Na zgłoszenia wraz z linkiem na bloga czekamy do poniedziałku,6 maja.
Ogłoszenie wyników nastąpi dzień później, we wtorek.
Kochani, macie dużo czasu więc do dzieła! Do książki dołączymy miłe niespodzianki.

Opis:
Winter nie może uwolnić się od demonów przeszłości, dręczy ją świadomość, że walczą w niej dwie natury: ludzka i wampirza. W żyłach dziewczyny płynie krew dwóch ras, dająca moc, która może okazać się zabójcza. Istnienie młodej Starr nie jest już tajemnicą, co jeszcze bardziej osłabia kruchy Pakt. Londyn zalewa fala przemocy. Prawda o sekretnym świecie wampirów może wyjść na jaw, a to miałoby katastrofalne skutki. Aby chronić swoich bliskich, Winter musi opuścić Cae Mefus i stawić czoło podszeptom Pragnienia, które zatruwają jej umysł. Niestety, może być już za późno, by uratować Rhysa. Ofiarowując mu nieśmiertelność, dziewczyna jednocześnie wydała na niego okrutny wyrok.

Dopóki on żyje, każdy, kogo kochasz lub chociaż przelotnie znasz, będzie w niebezpieczeństwie. Teraz powiedz, czy go zabijesz?

Dodaj komentarz