Jeśli lubisz eksperymentować z modą, masz w sobie pozytywną energię i fantazję, i jesteś gotów zaopatrzyć się w naszych sklepach, ten konkurs jest dla Ciebie!

Chcemy zobaczyć, jak bawisz się kolorami. Pokaż, w czym czujesz się najlepiej. Jaki strój najpełniej odzwierciedla to, kim się czujesz? Nasz konkurs skierowany jest do Pań, Panów, a także do rodziców, którzy ubierając swoje maluchy w sklepach BIGA potrafią bawić się modą.

Konkurs obejmuje cztery kategorie: Odzież dziecięca, Praca, Impreza oraz Odzież sportowa.

Wyślij zdjęcie ze swoją stylizacją i formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@bigastyl.pl. Nie zapomnij dopisać, w jakiej kategorii startujesz. W każdej kategorii możesz zgłosić tylko jedno zdjęcie. Pula nagród w konkursie wynosi 1200 zł. W każdej kategorii zostanie wytypowana trójka zwycięzców, którzy otrzymają bony na zakupy w sklepach BIGA:

I miejsce : bon o wartości 150 zł

II miejsce : bon o wartości 100 zł

III miejsce : bon o wartości 50 zł

Biorąc udział w konkursie HOT BIGA wspierasz podopiecznych Domu Dziecka w Winiarach. Dzięki przesłanym zdjęciom będziemy mogli zorganizować letni wypoczynek dla dzieci z tej placówki.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 grudnia 2015 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 stycznia 2016 r. Ponadto raz na dwa tygodnie będziemy publikować Wasze zdjęcia na fanpage’u: www.facebook.com/bigastyl.

Dodaj komentarz