Jeśli lubisz robić zdjęcia, zwiedzać, podróżować i masz archiwum pełne fotografii z wakacji i wypraw, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś zdjęcie ukazujące pasję podróżowania, tj. piękne widoki, obiekty czy portrety zrobione podczas podróży i wygraj rejs promem!
Konkurs fotografii podróżniczej „Poznaj Świat ze SKAT!” organizowany jest od 2014 roku. Jest to otwarty konkurs fotografii podróżniczej dla pełnoletnich amatorów i profesjonalistów, o zasięgu ogólnopolskim. Uczestnicy zgłaszają swoje zdjęcia poprzez aplikację konkursową umieszczoną na stronie konkursu. Na zdjęcia głosują internauci, a następnie fotografie, które przeszły do finału oceniane są przez jury konkursowe.
Nadsyłanie zgłoszeń: od 1 do 20 sierpnia 2019 (w tych dniach jest aktywna aplikacja konkursowa).
Aby wziąć udział w konkursie należy:
– opublikować za pomocą aplikacji konkursowej 1 wybrane zdjęcie związane z podróżami
– zaakceptować regulamin konkursu
– następnie, żeby zawalczyć o wygraną i przejść do dalszego etapu Twoje zdjęcie musi zebrać minimum 10 głosów np. zachęcając swoich znajomych do głosowania na Twoje zdjęcie. Więcej niż 10 głosów, nie wpływa na wybór zdjęcia. Finalną decyzję co do rozstrzygnięcia konkursu podejmuje Jury Konkursowe.
Fotografia może zostać wykonane przy użyciu dowolnego sprzętu elektronicznego: aparat fotograficzny, telefon komórkowy, smartfon czy tablet.
Nagrodą główną jest rejs promem dla dwojga do Skandynawii. Przewidziane są również nagrody rzeczowe dla zdobywców II i III miejsca.

Dodaj komentarz