Rusza konkurs „Aplikacje Bez Barier” na najlepszą aplikację mobilną oraz najciekawsze pomysły na aplikacje dedykowane osobom z niepełnosprawnościami.

Stowarzyszenie Przyjacioł Integracji wraz z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy mają ogomną przyjemność zaprosić do udziału w konkursie Aplikacje Bez Barier. Jest to pierwszy w Polsce konkurs w ramach, którego wybieramy najlepsze aplikacje mobilne oraz najciekawsze pomysły na aplikacje dedykowane osobom z niepełnosprawnościami.
Nowe technologie w coraz większym stopniu zmieniają i ułatwiają codzienne życie. Jednak nadal pozostaje spora grupa osób, dla których są one niedostępne. Konkurs „Aplikacje Bez Barier” ma na celu zmniejszenie wykluczenia cyfrowego osób z niepełnosprawnościami, jak rownież zwiększenie poziomu wiedzy na temat ich problemów i codziennego funkcjonowania.
Czekamy zarówno na pomysły, jak i gotowe aplikacje. Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.aplikacjebezbarier.pl. Konkurs trwa do 10 listopada 2013 roku.

Na autorów najlepszych koncepcji czekają najnowsze iPad`y mini z Retiną! Autorzy najlepszych istniejących aplikacji rywalizują o tytuł “Aplikacja bez barier!”

Ogłoszenie wyników nastąpi na Wielkiej Gali Integracji, 28 listopada 2013 roku.

Dodaj komentarz