Zgłoś babcię i dziadka do plebiscytu! Czeka pobyt w uzdrowisku!
Często korzystamy z pomocy i wsparcia dziadków, nie tylko jako małe dzieci, ale również jako dorośli. Czy babci i dziadkowi za ich trudy i pomoc w wychowaniu nas i niekiedy naszych dzieci nie warto zafundować pobytu w uzdrowisku? Warto! Tym bardziej, że można to zrobić zgłaszając ich do naszego nowego plebiscytu „Babcia na medal” i „Dziadek na medal”, a później głosując na nich, by zebrali największą liczbę głosów i zwyciężyli.
W naszym konkursie nagrodzimy po 5 osób z każdej kategorii, które kolejno zdobyły najwięcej głosów. Wszystkie wyróżnione osoby otrzymają nagrody niespodzianki oraz słodkości. Natomiast zwycięzcom (osoby z największą liczbą głosów) przypadnie nagroda główna, którą są 2 pobyty dla dwóch osób w Szpitalu Uzdrowiskowym „Beskid” w Wysowej (www.uzdrowisko-wysowa.pl).
Jeden dwuosobowy pobyt przypadnie babci, która dostanie najwięcej głosów, drugi (także dwuosobowy) – dziadkowi więcej informacji na http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121116/PROMOCJA04/121119644

Dodaj komentarz