Ponad 8 mln ludzi oglądało tragiczny odcinek „M jak Miłość, w którym Hanka Mostowiak uratowała życie małej dziewczynki, wpadając w stertę kartonów ustawioną przy drodze. Niestety, nie zawsze można liczyć na rozwagę i refleks kierowcy nie zdającego sobie sprawy z niebezpieczeństwa jakie stwarza.
Crayola pragnie wspierać szerzenie wiedzy dzieci na temat ich bezpieczeństwa na drodze, dlatego organizuje konkurs na najlepsze, zdaniem internautów pudło! Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich rodziców razem z dziećmi. Prosimy, przy tworzeniu prac konkursowych, przypomnijcie swoim pociechom, że należy chodzić po chodniku, a jeżeli go nie ma, to należy iść po lewej stronie drogi, tak by być zwróconym twarzą, a nie plecami do pojazdów nadjeżdżających po tej samej stronie drogi. Że należy nosić ubrania z odblaskowymi elementami kiedy na drodze panuje ograniczona widoczność i że ostrożność należy zachować nawet na przejściu dla pieszych.
Niech konkurs Crayoli stanie się okazją do przypomnienia, zarówno kierowcom, jak i najmłodszym użytkownikom drogi, o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Stwórz własne pudło, weź udział w naszym konkursie „Bezpieczna doga do szkoły z Crayola.pl” i wygrywaj fantastyczne nagrody!
Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły z Crayola.pl”

Zasady:

1. Polub Crayola Polska na Facebooku i weź udział w konkursie! Startujemy 16 listopada 2011 roku!
2. Wydrukuj konkursowe pudełko, następnie ozdób, upiększ i urozmaić według własnego uznania, a na koniec złóż kartonik.
3. Gotowe?! Wyślij nam maila ze zdjęciem swojej pracy na adres: konkurs@crayola.pl do 4 grudnia 2011 roku, powiadom znajomych o konkursie, zbieraj głosy i wygrywaj! Każde kliknięcie Lubię to! zdjęcia Twojego kartonika to punkt dla Ciebie.

Wyniki ogłosimy 7 grudnia 2011 roku!

Nagrody:

Spośród nadesłanych zdjęć kartoników, nagrodzimy 5, które otrzymają najwięcej głosów.
Przewidujemy trzy główne nagrody rzeczowe z najnowszej serii produktów Crayola:
1. miejsce wyróżnimy nagrodą o wartości 150 złotych,
2. miejsce o wartości 120 złotych,
3. miejsce o wartość 100 złotych.
Oraz dwie nagrody pocieszenia o wartości 50 złotych.

Szczegóły na stronie internetowej www.crayola.pl oraz w regulaminie konkursu.

Dodaj komentarz