15 listopada na fanpage „Rodzina i kariera” ruszy kolejny z zaplanowanych konkursów – Dodatkowe kilogramy w ciąży. Rozpoczęcie konkursu zostanie ogłoszone na fanpage.

Aby wziąć udział wystarczy polubić fanpage www.facebook.com/RodzinaiKariera oraz w udostępnionej tam aplikacji konkursowej poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Wygrywa 220 pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie. Do zdobycia: pendrive USB 2GB. Odpowiedzi na pytanie należy szukać na stronie:
www.rodzina-i-kariera.infor.pl
Konkurs potrwa do 29 listopada bądź do wyczerpania nagród.

Ogólnopolski projekt „Rodzina i kariera” powstał, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w godzeniu dwóch ważnych dla każdego elementów życia jakimi są rodzina oraz kariera zawodowa. Celem projektu jest wzrost świadomości oraz zmiana postaw poprzez upowszechnianie idei wyrównywania szans kobiet i mężczyzn w zakresie łączenia rodzicielstwa z życiem zawodowym. Na stronie projektu www.rodzina-i-kariera.infor.pl odnajdziemy wiele porad dotyczących m.in. problematyki prawnej, poszukiwań pracy czy zdrowia dziecka.

Projekt Rodzina i Kariera współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dodaj komentarz