8 listopada na fanpage „Rodzina i kariera” ruszy kolejny z zaplanowanych konkursów – Nowy urlop macierzyński. Aby wziąć udział wystarczy polubić fanpage oraz poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Ile wynosi łączny wymiar urlopu macierzyńskiego, dodatkowego urlopu macierzyńskiego, oraz urlopu rodzicielskiego po zmianach z 17 czerwca 2013 ?
Trzeba się jednak śpieszyć! Wygrywa 200 pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na to pytanie. Do zdobycia: pendrive USB 2GB.
Zapraszamy do udziału w zabawie pod adresem www.facebook.com/RodzinaiKariera w zakładce konkursowej. Konkurs trwa do 22 listopada bądź do wyczerpania nagród.

Ogólnopolski projekt „Rodzina i kariera” powstał, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w godzeniu dwóch ważnych dla każdego elementów życia jakimi są rodzina oraz kariera zawodowa. Celem projektu jest wzrost świadomości oraz zmiana postaw poprzez upowszechnianie idei wyrównywania szans kobiet i mężczyzn w zakresie łączenia rodzicielstwa z życiem zawodowym. Na stronie projektu www.rodzina-i-kariera.infor.pl odnajdziemy wiele porad dotyczących m.in. problematyki prawnej, poszukiwań pracy czy zdrowia dziecka.

Projekt Rodzina i Kariera współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dodaj komentarz