Tym razem zapraszamy wszystkich Czytelników do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać najnowsze dzieło studia Firaxis Games -CIVILIZATION V.

Sid Meier’s Civilization V to już piąta część znakomitej serii gier strategicznych Civilization, stworzona z udziałem Sida Meiera. Nowa odsłona to wiele ciekawych zmian względem poprzednich odsłon, lepsza grafika oraz tony grywalności. Za produkcją „piątki” stoi studio Firaxis Games. Dzięki nowemu silnikowi walki wyglądają bardzo efektownie. Wprowadzono także szereg modyfikacji w samym zarządzaniu państwem, m.in.: rozmowy z innymi krajami prowadzimy w ich ojczystym języku. Wszystkie zmiany sprawiają, że projekt oferuje znacznie większy realizm w stosunku do poprzedników. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie i zdobyć szansę na zgarnięcie gry Civilization V na PC? Zadanie jest niezwykle proste! Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Więcej na stronie konkursu: http://www.gameshock.pl/component/content/article/51-konkursy/2402-konkurs-wygraj-civilization-v-pc.html

Dodaj komentarz