Miles nie był potulnym i wyrozumiałym gadułą, co na pewno nie sprzyjało w jego kontaktach z nieznajomymi. Co jednak, gdyby przyszło Ci zapukać do jego drzwi i zaprosić na dedykowane mu święto z muzyką improwizowaną w nagłówku? Podejmujesz wyzwanie?

Pozostając w sferze wyobraźni, spróbuj nakłonić Milesa na przyjazd na kielecki Memorial. Nie patyczkujesz się ze słowem i nie przerażają Cię interpunkcyjne pułapki? Napisz list. Cenisz szczerość i prostolinijność? Zredaguj zwięzłą zapowiedź Festiwalu. Wierzysz, że jedno zdjęcie warte jest tysiąca słów? Zrób je. Naszkicujesz coś trudniejszego niż kulawego psiaka i uśmiechnięte słońce? Wyślij nam Twą pracę dedykowaną Mistrzowi. Komponujesz? Prześlij nam nagranie. Wszystkie chwyty dozwolone!

Zgłoszenia możecie wysyłać na adres mailowy: impresariat@kck.com.pl do 25 września. Nagrodzimy trzy najciekawsze prace. Do zdobycia karnety na Festiwal, pakiety płyt Artystów biorących udział w tegorocznej edycji Festiwalu, upominki od Ery Jazzu i redakcji Jazzsoul.pl

Dodaj komentarz