Unimil SKYN z początkiem lutego rozpoczął ogólnopolskie akcje promocyjne na stacjach Orlen i Shell, w której codziennie rozdaje wyjątkowo gorące nagrody! Dla kogoś z Was będzie to wyjątkowo gorąca trasa.

Na stacjach Orlen nagrodą gwarantowaną dla każdego uczestnika promocji „Przeżyj to 6 razy bardziej” są tapety na telefon komórkowy oraz codziennie – dla 6 najszybszych osób – nagroda dnia – pełne adrenaliny vouchery „Księga Przeżyć” dla Niej albo dla Niego. Wystarczy kupić 2 opakowania prezerwatyw Unimil, zachować paragon, wysłać sms na numer podany w regulaminie promocji i odpowiedzieć na pytanie, zawarte w wiadomości zwrotnej. Dodatkowo, 6 razy w trakcie trwania promocji, osoba, która najszybciej w danym okresie odpowie na pytanie, otrzyma nagrodę główną: jeden z sześciu limitowanych telefonów iPhone4 z unikalną skórką SKYN.

Na stacjach Shell nagrodą w promocji „Zaznaj pełni doznań” jest niepowtarzalny, ilustrowany orientalnymi rycinami przewodnik udanego seksu „Kamasutra” – do odebrania przy kasie za zakup 2 opakowań prezerwatyw Unimil.

Obie promocje trwają od 1 do 28 lutego 2011 r.

Regulamin i więcej informacji o obu promocjach na www.skyn.pl oraz www.Uclub.pl.

Dodaj komentarz