Tytuł konkursu
Radosne kino Algidy

Portal (strona)
http://www.radosnekinoalgidy.pl/
http://www.facebook.com/AlgidaPolska/app_328197060588849

Opis konkursu
Zadaniem osób biorących udział w wakacyjnym konkursie „Radosne kino Algidy” jest nakręcenie krótkiego filmu na dowolny temat nawiązujący do radości
i przyjemności oraz umieszczenie go w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie http://www.radosnekinoalgidy.pl lub w serwisie społecznościowym Facebook http://www.facebook.com/AlgidaPolska. Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do 17 września w 3 kategoriach:
• Podziel się radością – Algida Śmietankowa
• Słodkie chwile we dwoje – Carte d’Or
• Nieskończona przyjemność – Magnum
W pierwszym etapie nadesłane prace zostaną ocenione przez Internautów. Następnie jury, w którym oprócz przedstawicieli Algidy i Filmweb.pl znajdzie się Maciej Ślesicki, reżyser i wykładowca w Warszawskiej Szkole Filmowej, wybierze spośród finalistów 3 laureatów „Radosnego kina Algidy” oraz zdobywców nagród dodatkowych. Podczas finałowej gali zaplanowanej na 27 września w sali kinowej Multikino Złote Tarasy połączonej z projekcją filmów konkursowych zostaną wręczone nagrody.

Nagrody
Nagrodą główną w każdej kategorii jest IPad Apple, nagrodami dodatkowymi są kamery Sony Bloggie. Co tydzień dla osób głosujących przewidziano nagrody książkowe.

Data rozpoczęcia konkursu
17 lipca 2012
Data zakończenia konkursu
17 września 2012

Dodaj komentarz