Teraz każdy fan marki Wilkinson może zgarnąć jedną z pięciu konsol do gry Sony PlayStation4 – wystarczy tylko wziąć udział w wirtualnym wyścigu „Szerokiej drogi”.
Dla tych, którzy lubią ostrą jazdę z nagrodami, Wilkinson przygotował nową grę „Szerokiej Drogi”. Wystarczy wejść do aplikacji na Facebooku mieszczącej się na profilu Wilkinson Polska pod adresem apps.facebook.com/szerokiej-drogi by mieć szansę na wygranie najnowszej konsoli PlayStation4.

Głównym zadaniem gracza jest zebranie jak największej liczby maszynek Wilkinson w jak najkrótszym czasie. Należy nawigować myszką tak, by nie naciąć się na przeszkody i tym samym uniknąć doliczenia karnych sekund do wyniku. Warto wziąć udział w wyścigu po nagrody wraz ze znajomymi, ponieważ ich pomoc umożliwia przejście do kolejnych poziomów gry, a tym samym wygraną.

Wyścig „Szerokiej drogi” potrwa do 2 grudnia 2013 r. Nie zwlekaj! Odwiedź stronę https://www.facebook.com/WilkinsonPolska i startuj po nagrody!

Gra „Szerokiej Drogi” jest elementem wsparcia akcji promocyjnej „Taniej zasilasz bak”, w ramach której klienci kupując paliwo na stacjach Statoil mogą uzyskać rabat w wysokości 15 groszy od ceny każdego litra zakupionego paliwa. Warunkiem uzyskania rabatu jest zakup promocyjnych produktów marki Energizer lub Wilkinson. Więcej informacji na temat promocji na www.rabatnapaliwo.pl.

* * *
Kontakt dla mediów:

studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl +48 42 209 17 45

Dodaj komentarz