Wygraj nagrody w wielkim konkursie Małego Głoda

Marka Danio ogłasza Wielki Konkurs dla wszystkich głodnych prawdy! Na uczestników czeka mnóstwo cennych nagród – m.in. iPhony i aparaty fotograficzne oraz wyzwanie na miarę Głódbasterów. Jak naprawdę przebiegała akcja Wielkiego Porwania Małego Głoda – stwórz swoje rozwiązanie i wygraj!
Wielkie Porwanie Małego Głoda dobiegło końca, ale dla Głodomaniaków, to początek wielkiego śledztwa! Rozwiążcie zagadkę zniknięcia blogerek. Jak Maffashion, Cajmel i Honey trafiły w ręce porywacza, gdzie tak naprawdę były przetrzymywane i czy rzeczywiście chodziło o wstrzymanie produkcji nowych serków Danio Extra? A może cała akcja przebiegła inaczej i to blogerki kogoś porwały…
Wielki konkurs Małego Głoda to okazja, by zamienić się w detektywów, którym nie umknie najmniejszy szczegół. Odpowiedzcie na pytanie – jak, Twoim zdaniem, naprawdę przebiegała akcja Wielkiego Porwania Małego Głoda?
Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie https://porwanie.glodomaniacy.pl/ i opisać swoją wersję historii wielkiego porwania
w maksymalnie 600 znakach. Pokonajcie Małego Głoda kreatywnością oraz pomysłem.
Na zwycięzców czekają cenne nagrody – 5 Iphone’ów c5, 10 aparatów fotograficznych,
20 torebek z kolekcji Batycki i 20 zegarków Nixon Time TellerP, które wprost z show roomu Małego Głoda trafią do autorów 55 najciekawszych historii. Wielkie śledztwo czas zacząć! Macie czas do 10 lutego 2014 roku.
Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu „Wielkie Porwanie Małego Głoda” na stronie https://porwanie.glodomaniacy.pl/.

Dodaj komentarz