Tworzysz gry i chciałbyś przekuć swoje hobby w pełnowymiarowy biznes? Zgłoś swój projekt i wygraj darmową promocję własnej gry w serwisie Portal MMO oraz profesjonalne konsultacje z zakresu modelowania biznesu „Jak przekuć swoje hobby w zarabiający start-up”.

Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby na poważnie rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem, grafiką lub programowaniem w branży gier wideo. Przyjmujemy zgłoszenia zarówno od doświadczonych twórców, którzy mogą pochwalić się gotowymi produkcjami, jak i od adeptów dopiero startujących w świecie Game Devu.

Najciekawszy projekt otrzyma nagrodę w postaci kompleksowego wsparcia w zakresie promocji oraz modelowania biznesu, na które składa się:

– kampania promocyjna display w serwisie Portal MMO z wykorzystaniem dostępnych formatów,

– wsparcie redakcyjne w postaci recenzji gry oraz cyklicznych newsów o postępach projektu,

– promocja gry poprzez kanały społecznościowe,

– dedykowana podstrona dla gry – wizytówka w bazie Portal MMO,

– profesjonalne konsultacje dla pojedynczej osoby lub zespołu z zakresu modelowania biznesu wraz z sesjami mentorskimi przeprowadzone przez firmę SuperNova Interactive (tematyka i zakres zostaną dostosowane do potrzeb i charakteru projektu).

Aby zgłosić swoją grę wypełnij do 7 października 2016 ten krótki formularz. Zgłoszenia może dokonać pojedynczy twórca lub cały zespół. Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce podczas prelekcji Jarosława Jasińskiego, która odbędzie się podczas wrocławskich targów Big Game Expo.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Dodaj komentarz