Informacja prasowa z dnia 10.04.2017r.

 

Z miłości do przyjemności”

Niebawem rusza kolejna odsłona konkursu „Z miłości do przyjemności”, w której uczestnicy mają za zadanie podzielić się drobnymi, codziennymi przyjemnościami wywołującymi uśmiech na ich twarzach. Do wygrania są bardzo wartościowe nagrody.  Organizatorem akcji jest producent sprzętu AGD – firma Russell Hobbs.

Zadanie konkursowe nie należy do trudnych. Wręcz przeciwnie – wystarczy podzielić się miłością do codziennych przyjemności, a Russell Hobbs spełni niecodzienne marzenia. Na autorów trzech najlepszych prac konkursowych czekają czeki o wartości 5000 złotych, na pozostałych dzielących się swoją miłością do codziennych przyjemności jeden z 21 zestawów sprzętu domowego marki Russell Hobbs z serii RETRO Ribbon Red.

Co zrobić, by dostać czek na 5000 złotych i spełnić swoje niecodzienne marzenie? Wystarczy zarejestrować się na stronie http://pl.russellhobbs.com/zmiloscidoprzyjemnosci i wypełnić elektroniczny formularz oraz przesłać tekst wraz ze zdjęciem.

To nie koniec atrakcji w tym pełnym pozytywnych wibracji konkursie. Dla tych, którzy nie lubią poniedziałku, organizatorzy przygotowali niespodziankę, dzięki której sprawią, że od teraz na poniedziałek będą czekać z utęsknieniem. Dlaczego? Ponieważ w trakcie trwania konkursu odczarowują poniedziałki, aby kojarzyły się już tylko pozytywnie. To możliwe, bo przez 7 tygodni co poniedziałek 3 uczestników konkursu zdobędzie jedną z Nagród Tygodnia fantastyczny zestaw produktów marki Russell Hobbs z serii RETRO Ribbon Red, w skład którego wchodzi ekspres do kawy, czajnik i toster.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych pomysłów, które zostaną nagrodzone, a wyniki oraz zwycięzców poznamy już 1 czerwca. Uczestnikami konkursu mogą zostać wyłącznie osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać od 10.04.2017 do  28.05.2017 r. do godz. 23:59.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu „Z miłości do przyjemności” oraz regulamin znajdują się na stronie www.zmiloscidoprzyjemnosci.pl

Wszystkie zapytania prasowe prosimy kierować do agencji PR:
Agencja Magnifico Marketing & PR Consultants
T: +48 609776612
E: biuro@magnifico.com.pl

Dodaj komentarz