Weź udział w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Zielona Sowa i zostań nieustraszonym bohaterem najnowszej książki z serii „Kroniki Archeo”!

Lubisz czytać książki? Zawsze marzyłeś o tym, żeby zostać bohaterem książki przygodowej i zapisać się na kartach literatury młodzieżowej? Specjalnie dla Ciebie wydawnictwo Zielona Sowa przygotowało konkurs, którego zwycięzca zostanie bohaterem najnowszej książki Agnieszki Stelmaszyk!

Jak wziąć udział w konkursie? Na adres: konkurs@zielonasowa.pl wystarczy przesłać zdjęcie swojego zabawnego znaleziska. Co może być tym znaleziskiem? Nietypowa muszelka znaleziona nad morzem, oryginalny kamień przywieziony z górskiej wyprawy, ale także „znalezisko” może być przedmiotem wymyślonym przez Uczestnika na potrzeby konkursu.

Konkurs trwa w dniach 10.05.2012 – 29.06.2012 r., a jury będzie zwracało uwagę przede wszystkim na kreatywność i pomysłowość Uczestników!

Szczegóły: http://www.zielonasowa.pl/wydawnictwo/wydarzenia/zostan_bohaterem_kronik_archeo/ i http://www.facebook.com/KronikiArcheo

Dodaj komentarz