X-KOM poszukuje ambasadorki, która zostanie twarzą jej kampanii reklamowych oraz będzie uczestniczyć w ważnych wydarzeniach z życia firmy. Na zwyciężczynię czekają cenne nagrody!

Wejdź: https://apps.facebook.com/xkom-galaktyczna/

Jak to działa?
1. Dołącz do aplikacji Galaktyczna Miss na profilu X-KOM w portalu Facebook.
2. Zgłoś swoją kandydaturę do tytułu Galaktycznej Miss, wysyłając 3 swoje zdjęcia (zdjęcie sylwetki, portretowe i dowolne).
3. Każde zgłoszenie bierze udział w dwóch głosowaniach – na Galaktyczną Miss (wybieraną przez jury X-KOM) oraz Miss Publiczności (wybieraną przez internautów oddających głosy na poszczególne Uczestniczki).
4. Uczestniczka, która otrzyma najwięcej głosów od innych Użytkowników otrzyma tytuł Miss Publiczności i zgarnie smarfton Samsung Galaxy S4 mini!
5. 10 najlepszych zgłoszeń, wybranych przez jury X-KOM, przejdzie do ścisłego finału, a Kandydatki otrzymają zadanie specjalne.
6. Kandydatka, która najlepiej poradzi sobie z zadaniem otrzyma tytuł Galaktycznej Miss oraz zostanie ambasadorką X-KOM! Zgarnie też cenne nagrody w postaci smartfonu Samsung Galaxy S4 oraz profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Zgłoszenia można nadsyłać do 17 listopada 2013 r.

Galaktyczna Miss: profesjonalna sesja zdjęciowa, smartfon Samsung Galaxy S4, tytuł ambasadorki X-KOM

Miss Publiczności: smartfon Samsung Galaxy S4 Mini

Dodaj komentarz