Wojewódzki konkurs plastyczny na projekt banknotu

Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym na projekt banknotu inspirowanego postacią Jana Klemensa Branickiego, w związku z ogłoszeniem roku 2021 przez miasto Białystok Rokiem Jana Klemensa Branickiego.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach wiekowych:
·8-11 lat,
·12-14 lat,
·15-20 lat.
Termin złożenia prac plastycznych oraz przesłania elektronicznego formularza zgłoszenia upływa 21 maja 2021 r. Uroczyste podsumowanie online konkursu planowane jest w dniu 15 czerwca 2021 roku. Informacja o formie i miejscu wręczenia nagród zostanie podana uczestnikom w komunikacie pokonkursowym.

Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w siedzibie Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Białymstoku, ul.Piękna 1 w okresie od 21 czerwca do 30 lipca br. (do obejrzenia na sali operacyjnej banku w dni powszednie od godziny 8.00 do 14.00).

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i wyróżnienia rzeczowe ufundowane przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku.

Szczegóły konkursu dostępne są na naszej stronie internetowej:
https://mdk.bialystok.pl/index.php/plastyka/3222-konkurs-plastyczny-na-projekt-banknotu

Informacji na temat konkursu udzielają:
– Ida Stefanowicz, Główny specjalista NBP Oddział Okręgowy w Białymstoku tel. kom. 691 910 946, e-mail: ida.stefanowicz@nbp.pl
– Jacek Forfa, Dział Organizacji Imprez MDK, tel. 85 732 79 49, e-mail: j.forfa@mdk.bialystok.pl

Dodaj komentarz