Jesteś po 40-tce? Chcesz zgarnąć 5 tys. zł na realizację swojego marzenia? Podejmij Wyzwanie #czasnawzrok #bezograniczen!

 

ZASADY KONKURSU:

Weź udział w Wyzwaniu #czasnawzrok #bezograniczen i pokaż nam na autorskim zdjęciu lub krótkim vide, co lub kogo chciałbyś widzieć zawsze #bezograniczen! My, spośród wszystkich zgłoszeń, co tydzień wybierzemy 4, naszym zdaniem, najciekawsze i nagrodzimy gadżetami kampanii Czas Na Wzrok 40+. Ale na tym nie koniec! Wszystkie zgłoszenia (również zdjęcia tygodnia) biorą udział w wyzwaniu, spośród nich wytypujemy finałową trójkę, która otrzyma od nas okulary progresywne dla siebie i dwóch bliskich osób, a dodatkowo zawalczy o głosy internautów i tym samym  – nagrodę główną – 5 000 PLN na realizację marzenia.

 

NAGRODY:

  1. Nagrody tygodnia dla 4 najciekawszych zgłoszeń – gadżety Czas Na Wzrok 40+
  2. Nagroda dla finałowej trójki – okulary progresywne dla finalistów i wskazanych przez nich dwóch osób (każdy finalista wskazuje swoje dwie osoby, którym również ufundujemy okulary progresywne)
  3. Nagroda główna – 5 000 PLN (słownie pięć tysięcy złotych) oraz udział w krótkim filmie edukacyjno-instruktażowym o adaptacji do okularów progresywnych.

KONKURS TRWA DO: I etap – do 31.03.2019 do godz. 23:59 (zgłoszenia). II etap – do 7.05.2019 do godz. 23:59.

LINK DO KONKURSU: https://czasnawzrok.pl/wyzwanie/

LINK DO REGULAMINU: https://czasnawzrok.pl/regulamin-wyzwania/

Dodaj komentarz